Hlavná stránka Fotoalbum Kontakt 2% dane O škole Novinky Jedálny lístok Poskytovanie informácií Mapa Ochrana osobných údajov GDPR
Streda 21. 2. 2024

Percentá pre školuPercentá pre školu

Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.

Keltská hľadačka

Vitajte na stránkach našej školy

• Prezentačný deň stredných škôl v ZŠ s MŠ Motešice

Podujatie je zrušené z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov.

• Vyučovanie počas chrípkových prázdnin

Vážení rodičia, milí žiaci.

Z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov bude základná škola v dňoch 30.1. - 2.2. 2024 uzavretá. Počas chrípkových prázdnin bude zabezpečené dištančné vzdelávanie nasledovne:

1.- 4.ročník: plnenie úloh podľa pokynov triednych učiteliek

II.stupeň - online vzdelávanie podľa skráteného rozvrhu:

5. ročník:

utorok GEG, ANJ 1.skupina, ANJ 2.skupina, MAT

streda MAT, DEJ

štvrtok MAT, ANJ 1.skupina, ANJ 2.skupina, BIO, SJL

piatok SJL, MAT

6.ročník:

utorok:BIO, MAT, SJL, ANJ

• Žiaci 1. - 4. ročníka sa zúčastnili aktivít zameraných na digitálnu bezpečnosť. Dozvedeli sa pravidlá správania sa na internete a vyrobili si plagát do triedy o tom ako sa bezpečne správať na internete. Týmito aktivitami ich sprevádzali žiaci 8. ročníka v rámci rovesníckoho učenia.

• Šaliansky Maťko

Dňa 19.1. 2024 sa vybraní žiaci 2. až 6. ročníka zúčastnili školského kola 29. ročníka súťaže v prednese povesti Šaliansky Maťko. Svojim umeleckým prejavom nám pripomenuli krásu ukrytú v slovenských povestiach a na chvíľu nás preniesli do dôb, kedy po našom území vraj chodili víly, čarodejnice a obri. Ocenení žiaci v 1. kategórii: 1. miesto Alžbetka Krajčíková (3.ročník), 2. miesto Sophia Gőgele (2.ročník), 3.miesto Tamara Mišáková (3.ročník), v 2. kategórii 1.miesto Viktória Kašičková (5.ročník), 2.miesto Lukáš Krch (4.ročník), 3.miesto Viliam Lobotka (4.ročník), v 3.kategórii 2.miesto Vanesa Buchelová (6.ročník), 3.miesto Ľubomíra Ševčíková (6.ročník). Oceneným gratulujeme a ďakujeme za umelecký zážitok.

• Oznam pre rodičov - Výplata žiackeho cestovného

Vážení rodičia.

Oznamujeme vám, že výplata žiackeho cestovného za mesiace september - december 2023 sa uskutoční v dňoch 10.1.2024 - 12.1.2024 (streda - piatok) v čase 9:00 - 17:00h v kancelárii ekonómky školy na 2.poschodí.

• Oznámenie o udelení riaditeľského voľna

Vážení rodičia a žiaci.

Vedenie ZŠ s MŠ v Slatine nad Bebravou vám oznamuje, že v súlade s § 150 ods. 5 Zákona č. 245/2008 o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov udeľuje dňa 22.12.2023 (piatok) riaditeľské voľno všetkým žiakom základnej školy z prevádzkových dôvodov.

V prevádzke nebude ani materská škola a školský klub detí.

Riadne vyučovanie bude pokračovať po vianočných prázdninách v pondelok 08.01.2024.

Ďakujeme za pochopenie.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Korčuliarsky kurz 2023.

• Posun ranného žiackeho spoja

Vážení rodičia a žiaci.

Oznamujeme vám, že od pondelka 11.12.2023 bude ranný žiacky spoj posunutý o pár minút tak, aby žiaci prichádzali do školy o 7:21h a stíhali začiatok vyučovania. Prikladáme nový grafikon: