Hlavná stránka Fotoalbum Kontakt 2% dane O škole Novinky Jedálny lístok Poskytovanie informácií Mapa Ochrana osobných údajov GDPR
Navigácia
 • Aktualizácia údajov
  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Prezentačný deň stredných škôl v ZŠ s MŠ Motešice

  Podujatie je zrušené z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov.

 • Vyučovanie počas chrípkových prázdnin

  Vážení rodičia, milí žiaci.

  Z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov bude základná škola v dňoch 30.1. - 2.2. 2024 uzavretá. Počas chrípkových prázdnin bude zabezpečené dištančné vzdelávanie nasledovne:

  1.- 4.ročník: plnenie úloh podľa pokynov triednych učiteliek

  II.stupeň - online vzdelávanie podľa skráteného rozvrhu:

  5. ročník:

  utorok GEG, ANJ 1.skupina, ANJ 2.skupina, MAT

  streda MAT, DEJ

  štvrtok MAT, ANJ 1.skupina, ANJ 2.skupina, BIO, SJL

  piatok SJL, MAT

   

  6.ročník:

  utorok:BIO, MAT, SJL, ANJ

  streda: SJL, MAT

  štvrtok: SL, MAT, GEG

  piatok: MAT

   

  7.ročník:

  utorok: MAT, SJL, ANJ, GEG

  streda: MAT, BIO

  štvrtok: MAT, ANJ - 5.hodina 

  piatok: MAT, SJL

   

  8.ročník:

  utorok: SJL, BIO, ANJ

  streda: FYZ - 2.hodina, MAT, DEJ

  štvrtok: ANJ,SJL, GEG, MAT

  piatok: CHE - 2.hodina, MAT

   

  9.ročník:

  utorok: MAT, BIO, 

  streda: GEG, SJL, ANJ, MAT, FYZ

  štvrtok: SJL, MAT, KAJ - 4.hodina

  piatok: MAT, CHE, CHE

   

  V prípade potreby prihlasovacie údaje žiaka do edupage získate u triednych učiteľov.

 • Digitálna bezpečnosť

  Žiaci 1. - 4. ročníka sa zúčastnili aktivít zameraných na digitálnu bezpečnosť. Dozvedeli sa pravidlá správania sa na internete a vyrobili si plagát do triedy o tom ako sa bezpečne správať na internete. Týmito aktivitami ich sprevádzali žiaci 8. ročníka v rámci rovesníckoho učenia. 

 • Šaliansky Maťko

  Dňa 19.1. 2024 sa vybraní žiaci 2. až 6. ročníka zúčastnili školského kola 29. ročníka súťaže v prednese povesti Šaliansky Maťko. Svojim umeleckým prejavom nám pripomenuli krásu ukrytú v slovenských povestiach a na chvíľu nás preniesli do dôb, kedy po našom území vraj chodili víly, čarodejnice a obri. Ocenení žiaci v 1. kategórii: 1. miesto Alžbetka Krajčíková (3.ročník), 2. miesto Sophia Gőgele (2.ročník), 3.miesto Tamara Mišáková (3.ročník), v 2. kategórii 1.miesto Viktória Kašičková (5.ročník), 2.miesto Lukáš Krch (4.ročník), 3.miesto Viliam Lobotka (4.ročník), v 3.kategórii 2.miesto Vanesa Buchelová (6.ročník), 3.miesto Ľubomíra Ševčíková (6.ročník). Oceneným gratulujeme a ďakujeme za umelecký zážitok.

 • Aktualizácia údajov
  Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované
 • Oznam pre rodičov - Výplata žiackeho cestovného

  Vážení rodičia.

  Oznamujeme vám, že výplata žiackeho cestovného za mesiace september - december 2023 sa uskutoční v dňoch 10.1.2024 - 12.1.2024 (streda - piatok) v čase 9:00 - 17:00h v kancelárii ekonómky školy na 2.poschodí. 

 • Pokojné a požehnané vianočné sviatky a šťastné vykročenie do Nového roku vám praje kolektív ZŠ s MŠ Slatina nad Bebravou
 • Oznámenie o udelení riaditeľského voľna

  Vážení rodičia a žiaci.

  Vedenie ZŠ s MŠ v Slatine nad Bebravou vám oznamuje, že v súlade s § 150 ods. 5 Zákona č. 245/2008 o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov udeľuje dňa 22.12.2023 (piatok) riaditeľské voľno všetkým žiakom základnej školy z prevádzkových dôvodov.

  V prevádzke nebude ani materská škola a školský klub detí.  

  Riadne vyučovanie bude pokračovať po vianočných prázdninách v pondelok 08.01.2024.

  Ďakujeme za pochopenie.

 • Obchôdzka s Luciou 2023
 • Korčuliarsky kurz 2023

  Do fotogalérie bol pridaný nový album Korčuliarsky kurz 2023.

 • Posun ranného žiackeho spoja

  Vážení rodičia a žiaci.

  Oznamujeme vám, že od pondelka 11.12.2023 bude ranný žiacky spoj posunutý o pár minút tak, aby žiaci prichádzali do školy o 7:21h a stíhali začiatok vyučovania. Prikladáme nový grafikon:

 • Mikuláš aj tento rok odmenil všetky dobré deti :)
 • Interaktívne vzdelávanie - Svet okolo nás - Tanzánia

  Dňa 28.11. sa žiaci 5., 6. a 7. ročníka zúčastnili videoprezentácie na tému Tanzánia - divoké srdce Afriky, v rámci výchovno-vzdelávacieho projektu Svet okolo nás. Oboznámili sa s históriou štátu a ostrova Zanzibar, jeho jedinečnou prírodnou scenériou, spoznali život Masajov a vypočuli si odpovede cestovateľov na zvedavé otázky nielen svojich spolužiakov...

 • Pozvánka na školský ples
 • Aj Ty v IT - Elecrow Workshop

  Dnes sa žiačky 8. a 9. ročníka zúčastnili workshopu pod vedením lektora Samuela z organizácie Aj Ty v IT. Naučili sa  zapájať elektrické obvody pomocou nepájivého kontaktného poľa zo sady Elecrow Basic Kit. Verím, že sa s novými znalosťami čoskoro podelia aj ostatnými spolužiakmi. 

 • Okresné finále v stolnom tenise

  Dňa 8.11.2023 sa v Bánovciach nad Bebravou konalo okresné finále v stolnom tenise. Naše dievčatá Viktória Kašičková, Alica Suchá, Nicole Kasalová a Barbora Rýdziová po postupe zo základného kola, sa nestratili ani vo finále. Po veľmi vyrovnaných zápasoch vybojovali pre našu školu krásne druhé miesto.

 • Naši šachisti na OK v zrýchlenom šachu

  Naši štvrtáci sa dňa 7.11.2023 zúčastnili školských majstrovstiev okresov Bánovce nad Bebravou a Partizánske žiakov a žiačok v zrýchlenom šachu. Vyskúšali si švajčiarsky hrací systém na 7 kôl s hracím tempom 2x12 minút. Mali možnosť otestovať si svoju hernú taktiku a zažiť prostredie šachového turnaja. Počínali si veľmi dobre a odniesli si cenné skúsenosti. Žiak Viliam Lobotka získal tretie miesto v kategórii žiaci Bánovského okresu.

 • Skrátené vyučovanie

  Vážení rodičia.

  Oznamujeme vám, že v piatok 10.11.2023 bude z prevádzkových dôvodov vyučovanie skrátené, všetci žiaci budú končiť o 11:50h. Popoludní nebude v prevádzke materská škola ani školský klub detí.

  Ďakujeme za pochopenie.

 • Návšteva SED Prameň

  Mesiac október je venovaný našim seniorom. Na prejav úcty nestačí len jeden mesiac, úctu treba prejavovať po celý rok. Naši prváci si pripravili krátky program, s ktorým sa rozhodli potešiť seniorov v dennom stacionári Prameň. Krátke básničky, pesnička a milý tanček vyčarili úsmev na tvári každému z nich. 

strana: